😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

П’ятьох кіберспортсменів у дисципліні CS:GO звинуватили в договірних матчах

Ставки проти себе та організації програшу завчасно — кіберспорт та його протизаконні можливості.

CS GO

П’ятьом австралійським гравцям у Counter-Strike: Global Offensive висунили звинувачення в організації договірних матчів. Детективам поліції видалися щонайменше дивними деякі ставки, які робили самі учасники турнірів.

Розслідування діяльності гравців почалося ще в березні 2019-го року. Тоді поліція отримала інформацію від букмекерського агентства щодо підозрілої діяльності, що пов’язана з неназваним турніром за CS:GO.

Пізніше з’ясувалося, що гравці організовували власний програш у матчах, на які самі ж і ставили. Як не важко вгадати, ставки в них були проти себе. Тепер уже всім п’ятьом підозрюваним, чотирьом із яких по 20 років, а останньому — 27 років, висунули звинувачення. Затримали ж їх ще наприкінці літа минулого року.

За використання інформації щодо корупційних дій із метою незаконного збагачення тепер їм загрожує до десяти років ув’язнення. Проте, багато хто вважає, що покарання трохи пом’якшать. Суд має початися 15-го вересня.

До речі, на Microsoft також подали до суду, але через контролер для Xbox. Знайшлися з ним деякі проблеми, і багато хто думає, що вони там додані навмисно. Якщо вже заговорили про не зовсім чесну гру, то нагадаємо, що користувач Reddit випадково отримав погляд від третьої особи в Call of Duty: Modern Warfare, тим самим значно перевершивши супротивників у орієнтуванні на місцевості.