😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Ремастер Crysis на підході? Нові натяки від Twitter-акаунту франшизи

У Crytek також з’явилися нові вакансії, що ще більше підігріває інтерес фанатів, або навіть натякає на абсолютно нову частину гри...

Crysis

Нещодавно ми писали про те, що в Twitter-акаунті Crysis несподівано з’явився перший допис за останні декілька років. Схоже, тепер розробники вирішили відновити активність сторінки, бо вже з’явився ще один пост. Фанати майже впевнені, що все це натяк на перевидання першої частини гри.

У новому дописі використана цитата, яку головний герой чує ще на початку першої частини гри. «Гей, Номад, ти ще з нами?». Для того, аби згадати, як це було, можете переглянути наступне відео з ґеймплеєм (2:33). Проте, не заливайте очі сльозами ностальгії, бо в нас ще є дещо цікаве.

Користувачі вже майже впевнені в тому, що їх очікує перевидання оригінальної Crysis. Цю впевненість підкріплюють ще й вакансії від Crytek. Схоже, студія шукає технічного директора, художника візуальних ефектів та старшого інженера по рендерингу, який має спеціалізуватися на технології рейтрейсингу. Працювати з нею йому доведеться на «теперішніх та майбутніх платформах». Проте, щодо «майбутніх», тут можна сподіватися навіть на абсолютно нову частину гри. Пам’ятаєте, як проєкт шокував своєю графікою для тих часів? Страшно подумати, що вони можуть зробити тепер…

Звичайно, ніде не сказано, чи стосується все це нещодавніх постів у акаунті Crysis, але доволі дивний виходить збіг. Залишається тільки чекати на офіційні анонси. Поки що можете зацінити чутки про The Last of Us 2 Part 2, за інформацією яких нас очікує кривава та сумна боротьба з культом гомофобів. Проте, якщо боїтеся спойлерів, то краще не ризикуйте це читати!