Кіно, технології, ігри та інше у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Скафандри астронавтів SpaceX розробляв творець костюмів Залізної людини, Бетмена та Росомахи

Від кінокоміксів до реальних космічних розробок!

скафандри

Компанія Ілона Маска SpaceX нещодавно провела перший в історії приватний пілотований запуск у космос, що виконала приватна компанія. Окрім того, що ця подія стала дуже знаковою у світі, є ще дещо цікаве в ній. Зараз поговоримо про скафандри астронавтів.

Справа в тому, що їхній дизайн розробила та ж людина, яка створювала костюми супергероїв для кінокоміксів Marvel та DC. У числі робіт голови ательє Ironhead Studio Хосе Фернандеса числяться костюми для «Бетмена проти Супермена», «Нової Людини-павука», «Першого месника» та багатьох інших.

Як взагалі так сталося, що саме він зайнявся дизайном скафандрів? Про це подбав Ілон Маск. SpaceX у 2016-му році звернулася до Хосе з проханням створити дизайн красивих костюмів для космічних подорожей. Сам дизайнер зізнався: він не знав, що розробляє дизайн реальних скафандрів, а був впевнений, що мова йде про якийсь фантастичний фільм.

У смокінгу всі люди виглядають відмінно, незалежно від його форми й розмірів. Надіваючи скафандр, астронавти хочуть виглядати в них набагато краще, ніж без них. Вони повинні виглядати як герої.

Ілон Маск

Астронавти NASA також похвалили роботу над костюмами. Мова йде не тільки про їхній дизайн, але і про якість та комфортність.

Нагадаємо, що перша спроба провести запуск Crew Dragon вийшла невдалою через погодні умови. На щастя, друга вийшла значно кращою, й астронавти без перешкод потрапили до космічної станції.