😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Скандал української ігрової студії з видавцем: Nacon відповіла на звинувачення в обкраданні та присвоєнні ігор

Творців The Sinking City звинуватили в наклепі, та подають на них до суду.

The Sinking City

Ми тільки-но розповідали вам про те, як українська студія Frogwares розповіла про конфлікт із французьким видавцем Nacon. Там було багато чого: від звинувачень у присвоєнні ігор до вимаганні виплати мільйону євро. Хоча, якщо історія українців є правдивою, то вимоги доволі доречні, але зараз не про це.

На всі ці звинувачення Nacon підготувала свою відповідь. Разом із нею вони ще й позов до суду прихопили. За даними компанії, українська студія не мала права розповсюджувати деталі їхнього конфлікту, а разом із тим і якусь «конфіденційну інформацію». Водночас і всі звинувачення Nacon охрестила як «спробу дискредитувати видавництво». Хоча, де конкретно неправда щось ніхто не заявив, і не став акцентувати увагу на тому, про що саме мова.

Суперечка між Nacon і Frogwares з приводу тлумачення угоди знаходиться на розгляді французького суду. Рішення по справі варто чекати тільки через кілька місяців. Однак Frogwares вважає за необхідне опублікувати на своєму сайті й у Твіттері прес-реліз, який відображає особисту, помилкову інтерпретацію змісту угоди й характеру цієї суперечки.

Nacon категорично відкидає цей відкритий лист, зміст якого не узгоджуються з фактами. Frogwares прагне дискредитувати Nacon в очах громадськості і професіоналів (аж до розкриття конфіденційної інформації), а також поставити під загрозу поширення The Sinking City, розробка якої в основному фінансувалася Nacon.

Така поведінка, негідна будь-якого професіонала, неприйнятна, і Nacon маєнамір подати до суду, щоби домогтися відшкодування збитку. Ми впевнені в результаті конфлікту, незалежно від прийомів, які використовує Frogwares.

Заява Nacon

Схоже, тепер українська студія буде більше возитися із судовими процесами, ніж займатися створенням ігор. Важко сказати, чим це може закінчитися, адже навіть у випадку, якщо за позовом до Nacon українська Frogwares може виграти, якщо все в їхній заяві було правдою, то французька компанія має всі шанси перемогти в позові про розкриття деталей конфлікту та конфіденційної інформації, якщо в їхній угоді була прописана на це заборона.