😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Новини

Тепер відомо, чому ж Warner Bros. не звільнила Ембер Герд з «Аквамену 2»

Особливо це питання стало актуальним на фоні того, як студія попросила Джонні Деппа полишити роль у «Фантастичних звірах 3».

Мера

Скандальна справа колишнього подружжя Джонні Деппа та Ембер Герд тягнеться вже декілька років. У найближчий час остаточної крапки в цій історії навряд-чи варто чекати. Проміжною історією став програш Деппа таблоїду The Sun, який виставляв «агресором» у відносинах подружжя саме його.

Одразу після цього Warner Bros. попросила Джонні піти з проєкту «Фантастичні звірі 3». Проте, постає питання, чому ж тоді саму Ембер, проти якої виникало так багато доказів у суді, яку самі фанати просили прибрати з «Аквамену 2», створивши петицію, що підписали 1,3 млн людей, і досі залишають у фільмі, як це стало нещодавно відомо.

З’ясувалося, що студія такого права не має взагалі. Для того, аби «Ворнери» могли розірвати контракт із нею, потрібно, аби вона програла кримінальну справу. У випадку з Деппом, він програв громадянський суд, тому студія й могла просити його полишити роль. Проте єдина справа з Герд ще тягнеться. Звільнити її студія може тільки в тому випадку, якщо вона програє справу щодо надання нею неправдивих показань на попередніх засіданнях.

Нагадаємо, що виробництво сиквелу «Аквамену» почнеться тільки наступного року.