😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Том Голланд збирається знятися разом із Робертом Дауні-молодшим у «Назад у майбутнє»

Проте, мова йде зовсім не про повноцінний фільм.

Назад у майбутнє

Для того, аби не заплутатися, нагадаємо трохи про початок історії. У мережі з’явилося відео з фільму «Назад у майбутнє» з використанням технології DeepFake. З її допомогою автор ролику змінив обличчя Крістофера Ллойда та Майкла Джея Фокса (виконавців головних ролей) на Роберта Дауні-молодшого та Тома Голланда. Запис швидко набрав популярність, а дехто навіть вимагав відзняти такий фільм.

Пізніше сам Голланд прокоментував це відео. За його словами, вийшло реально класно, а сам він відправив його Роберту зі словами «Ну що, знімаємо?». Тепер виявляється, що це може вийти за межі жарту.

Актор дав інтерв’ю BBC Radio. У процесі мова знову зайшла про цей ролик, і відповідь Тома виявилася доволі неочікуваною.

Ми з Робертом могли б перезняти ту сцену з римейку [deepfake-ролику]. Він може заплатити за такі зйомки, грошей у нього достатньо. А я б знявся безкоштовно. Думаю, ми зобов’язані, адже ролик вийшов відмінним.

Том Голланд

Особливо наштовхують на роздуми останні його слова. Якщо ж зобов’язані — то потрібно робити. Залишається тільки чекати нових новин. Проте одразу скажемо, що чекати на повноцінний римейк не варто. Продюсер оригінального фільму порівняв будь-які схожі ідеї з продажем дитини до проституції.