Кіно, технології, ігри та інше у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Творець фільму «Назад у майбутнє» назвав винних у тому, що на Netflix вирізали важливу сцену з картини

Він закликав не звинувачувати сам сервіс, бо він тут ні до чого.

Назад у майбутнє

Як ми повідомляли раніше, фанати франшизи «Назад у майбутнє» помітили, що на стримінговому сервісі Netflix вирізана одна зі сцен другого фільму. Там головний герой знаходив журнал, у якому насправді ховалося «чтиво для дорослих». В одному з кадрів показували обкладинку та назву еротичного видання, а потім Марті декілька разів повторює її. Момент демонстрації обгортки чомусь вирізали, тому тепер його вигуки виглядають безглуздо.

 

Фани почали звинувачувати Netflix в несправедливому цензуруванні фільму. Проте, у розмову втрутився один з авторів трилогії Боб Ґейл. Сценарист заявив, що не варто звинувачувати сервіс, адже це не його провина. Він демонструє ту версію, яку йому надала компанія Universal, тому вимагати пояснень потрібно від неї.

Також Ґейл додав, що показана на Netflix версія фільму раніше вже демонструвалася на екранах в одній із країн, де цензура не пропустила цей момент із журналом. Про те, що вона зберіглася, він навіть не знав. Боб попросив Universal знищити цензуровану версію та передати стримінговому сервісу повноцінний фільм.