😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

У Assassin’s Creed Valhalla повернуться соціальний стелс та моментальні вбивства

Цікаво дізнатися, як збирається змішуватися з оточенням озброєний «до зубів» здоровий вікінг зі щитом на спині…

assassin's creed valhalla

Під час розмови з Kotaku, творчий директор Assassin’s Creed Valhalla Ашраф Ісмаіл поділився подробицями деяких моментів щодо гри, про які давно вже пліткують у мережі. Наприклад, мова йшла про моментальні вбивства, про які вже трохи забули в останніх частинах.

Ейвор обзаведеться прихованим клинком досить рано. Ми розвиваємо ідею про те, що він — не тренований асасін. Він вікінг, який отримує круту зброю і змушений навчитися нею користуватися дуже швидко. На ранніх етапах Ейвор вивчить техніку, яка при правильному таймінгу… дозволяє вбити кого завгодно одним ударом.

Ашраф Ісмаіл

Він також розповів і про соціальний стелс. У Origins та Odyssey відмовилися від цієї механіки, але тепер її обіцяють повернути в новому форматі. Ідея в тому, що вікінги опиняться там, де їх точно не чекають, тому важливо залишатися непомітним. Хоча, це досі важко уявити…

Ісмаіл додав, що розробники вирішили спробувати «примирити» між собою фанатів перших частин серії, та останніх, що виконані в RPG-стилі. Що вийде з цього — дізнаємося восени цього року. Нагадаємо також, що нещодавно Ашраф відповід на критику фанатів щодо останнього трейлеру гри, який мав бути «ґеймплейним», але не став ним. Ну й куди ж без того, аби не згадати про новину, щодо дозволу нетрадиційних романтичних відносин у цій грі?