😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Новини

«У нас наказ від начальства», — поліція без називання причин закрила автокінотеатри «Мультиплекс» навіть у будні

Погрожували силою, не назвали статтю закону, проігнорували дозвіл Кабміну на роботу автокінотеатрів та змусили людей піти посеред сеансу — розповідь СЕО «Мультиплекс».

Автокінотеатр

СЕО мережі кінотеатрів «Мультиплекс» розповів, як їм довелося зіштовхнутися з несподіваним супротивом проти їхньої ініціативи кінотеатрів під відкритим небом Multiplex Drive in by Parimatch. За його словами, такий формат ніяк не може підпадати під карантинні обмеження, оскільки всі люди знаходяться постійно у своїх авто, а квитки замовляють онлайн.

Більш того, уряд у своїх останніх постановах вказував, що автокінотеатри є такою категорією, що може працювати навіть у «червоних зонах». Проте, в останньому, що стосується карантину вихідного дня, про цю категорію забули. Водночас, і як «заборонену» її не внесли, тож за логікою, до неї мають прийматися правила дозволу, які оголошувалися офійно раніше. Але… Не так це працює в Україні.

23 листопада (понеділок!) о 22:00 до нас на об’єкт прибули співробітники поліції Печерського управління. Повідомили, що в них вказівка керівництва(!)

  • закривати всі заклади після 22–00 в будні й повністю на вихідні, без розбору;
  • якщо ми добровільно не закриємось, вони зроблять це примусово;
  • якщо ми спробуємо перешкоджати або будемо наполягати на складанні протоколу, але не закриватися, то вони викличуть фіздопомогу у вигляді спецпідрозділу й закриють силою.

Намагаємося пояснити, що вимога закритися незаконна, що вони порушують постанову Кабміну й наші права. Показуємо текст останньої постанови КМУ. Співробітник управління його уважно читає й не може назвати статтю, яку ми порушуємо. Коли ми йому вже розтлумачили й разом перечитали постанову, він довго радиться по телефону зі своїм керівництвом.

Роман Романчук

Далі, за словами СЕО «Мультиплекс», вирішили поліцейські визвати ще пару машин поліції. Їм знову спробували все пояснити під запис на бодікамеру.

Оскільки ми наполягали на складанні протоколу та надання в ньому конкретної норми закону, яку ми порушили, то нас попереджають, що зараз будуть закривати силою. Природно, чинити їм опір ми не стали. Зупинили сеанс, попросили вибачення в гостей, повернули гроші. Свої дії поліція пояснила ще раз — вимога керівництва закривати (!).

WTF?! Хай живе правова держава!

Також нас попередили, що й надалі працювати після 22:00 по буднях нам не дадуть.

Роман Романчук

Нагадаємо, що в нашому попередньому матеріалі ми розповідали про нинішню ситуацію з мережею «Мультиплекс». Через останні карантинні обмеження вона й так тільки накоплює заборгованості, і в будь-який момент може закритися взагалі, якщо хтось із партнерів більше не зможе надавати послуги в борг. Також, за словами Романчука, з обіцяної державної допомоги мережа отримала… нічого.

Після описаної ситуації вони надали офіційні запити уповноваженим із цього питання особам. Поки представники мережі чекають на відповідь, усі сеанси в multiplex drive in після 22:00 були скасовані.