😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

В українському підручнику з біології знайшли згадку відеогри

Пам'ятаєте Кіану Рівза на хмарочосі та Skyrim у підручнику географії? — тепер маємо поповнення.

Біологія Plague Inc

Трохи передісторії: минулого тижня в наших шкільних підручниках знайшли Кіану Ривза. Як саме він туди потрапив, ви можете почитати з нашого матеріалу. Трохи згодом помітили і мапу Skyrim.

Тепер же у підручнику з біології для 11-го класу знайшли не просто згадку, а ціле завдання з використанням гри Plague Inc. З її допомогою школярам пропонують вивчити тему «Пріонні захворювання» та подивитися, як саме ця або подібні їй інфекції поширюються світом.

Біологія Plague Inc
Біологія і екологія (профільний рівень): підручник для 11 класу закладів загальної середньої освіти К. М. Задорожний, О. М. Утєвська, Д. В. Леонтьєв – Х.: «Ранок», 2019

Автори підручника пропонують обрати інфекцію у грі Plague Inc., встановити початкові параметри моделювання, потім спостерігати за моделлю поширення інфекції і сформулювати висновки. Тобто це вже не якась одруківка, як було раніше, а цілеспрямована згадка відеогри.

Ба більше, Інститут педагогіки Національної Академії педагогічних наук України рекомендує використання відеоігор у збірці біологічних програм. Невже ми дочекаємося того моменту, коли завдання з використанням ігор увійдуть до шкільної програми на постійній основі?

Біологія Plague Inc
Біологія і екологія : Нові навчальні програми для 10–11 класів закладів загальної середньої освіти (рівень стандарту, профільний рівень); Методичні коментарі провідних науковців Інституту педагогіки НАПН України

Інформаційна довідка: Plague Inc. — це стратегічний симулятор, в якому ви контролюєте хворобу, що заразила «Нульового пацієнта». Мета гри — заразити і вбити всіх людей, розвиваючи хворобу і адаптуючись до різних умов.