😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

CD Project RED передумала, і тепер просить не квапитися з поверненням грошей за Cyberpunk 2077 на PS4

Тільки нещодавно студія офіційно обіцяла повернути кошти всім бажаючим. Схоже, Sony це не сподобалося.

Cyberpunk 2077

Розглянемо всю ситуацію повністю. Спочатку було… ні, не слово, яке в бога, а реліз Cyberpunk 2077. Виявилося, що на консолях уже минулого покоління (PS4 та Xbox One) грати в неї просто неможливо. CD Project RED помовчала трохи, а потім таки згадала, що ґеймерам потрібно щось відповідати, та випустила офіційне звернення.

Окрім вибачень за повний треш у пастген версіях, розробники ще пообіцяли, що повернуть гроші всім бажаючим. Звичайно, чимало гравців вирішили не сподіватися на «покращення», тож і відправилися до онлайн- та офлайн-магазинів, де брали Cyberpunk 2077, аби повернути за нього грошенята. Проте там на них чекав сюрприз — Sony та Microsoft якось не дуже квапилися повертати кошти, особливо перша. У відповідь деяким користувачам представники підтримки порадили «дочекатися патчів».

Тепер несподівано й сама CD Project RED перейшла на цей «бік Сили», і розіслала ґеймерам листи, у яких так само попросила не квапитися зі спробами повернути гроші за версію для PS4. Про це повідомила Kotaku, зазначаючи, що після першого звернення студії і відмов від Sony, чимало ґеймерів вирішили звернутися напряму до CD Project RED.

Студія повідомила, що надасть пізніше гравцям на PS4 детальну інструкцію щодо повернення грошей за гру. Користувачів Xbox поки й далі направляють до підтримки Microsoft, бо там хоч і також не дуже раді повертати гроші, але якось простіше з цим.

Cyberpunk 2077 доступна на PC, PS4, PS5, Xbox One та Xbox Series.