😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Генрі Кевілл розповів про Відьмака та порівняв його із Суперменом

Вуса проти комп'ютерної графіки, Ґеральт VS Кларк Кент та Бетмен, фанати VS автори серіалу. Дуже багато цікавих історій від колишнього Супермена.

The Witcher

Напередодні виходу нового серіалу «Відьмак» від Netflix, до прем’єри якого залишається трохи більше двох тижнів, виконавець головної ролі Генрі Кевілл дав декілька інтерв’ю, з яких ми вибрали найважливіше.

Відповідаючи на питання про те, яку роль йому було виконувати цікавіше – Ґеральта з Рівії чи Супермена – Кевілл сказав наступне:

Я фанат обох персонажів. І мені хотілось би дізнатися про них більше, навіть якби я не грав їх у кіно.

Генрі Кевілл

Також актор прокоментував токсичність фанатів, які не завжди погоджуються з рішенням авторів серіалу:

Фанати мають право висловлювати свою думку. Люди засмучуються, коли йдеться про ігри чи книжки, бо ти ніколи не зможеш відповідати образу в їхній голові або образу, який вони бачили у The Witcher 3. Я не вважаю це обов’язково токсичним, мені здається, людям просто не байдуже. Я це усвідомив з часом.

Генрі Кевілл

Відьмак The Witcher

Встиг колишній Супермен поділитися своїм враженням від Ґеральта:

Він поза суспільством, не є частиною жодної групи… Він в’їжджає у місто і відрізняється від усіх – він швидший, сильніший, кращий у фехтуванні, він володіє магією, – тож ви не можете його контролювати, і боїтеся його.

Генрі Кевілл

У тому ж інтерв’ю Кевілл зізнався, що ніколи не бачив режисерської версії «Ліги справедливості» Зака Снайдера, та пожартував, пояснюючи чому не брав участі у її промоції:

Я не можу сказати, що була конкретна причина. Найголовніше — я сумую за вусами. Для мене це було нагадуванням, що їх більше немає. Я просто не хотів чіпати рану.

Генрі Кевілл

А у іншому інтерв’ю актор назвав Ґеральта сумішшю Бетмена і Супермена:

Він більший, сильніший і швидший від звичайної людини, але разом з цим він прекрасний детектив. Він був позбавлений сім’ї, виховувався у важких умовах, дуже багато тренувався. Якщо ви візьмете цих двох персонажів і поєднаєте їх у фентезійному світі, то отримаєте Ґеральта.

Зовні він більше схожий на Бетмена, але серце у нього від Супермена. Такого персонажа дуже цікаво грати – не завжди у тебе є можливість зобразити стільки нюансів.

Генрі Кевілл

На шоу з Джиммі Кіммелом, гостем якого був Генрі Кевілл, показали нову бойову сцену з «Відьмака». Актор розповів, що не залучав каскадерів ані до зйомок екшн-сцен, ані до будь-яких інших.

Для мене дуже важливо, щоб під час боїв персонаж продовжував існувати, і не було поділу на окремі сцени з акторською грою та екшеном.

Генрі Кевілл

Наостанок колишній Супермен розповів, чому саме зацікавився роллю відьмака Ґеральта.

Спочатку я грав у гру, вона називається The Witcher 3. Коли я почув про серіал і зустрівся із шоуранером, то дізнався про книжки, прочитав їх і зрозумів, що пропустив цілий світ, адже у дитинстві я був великим фанатом фентезі. Ще до того, як я навчився читати, мій тато читав мені вголос книги у жанрі фентезі.

Генрі Кевіл

Прем’єра «Відьмака» відбудеться 20 грудня на Netflix. Одразу весь сезон буде доступний до перегляду. Якщо хтось пропустив, ми вже розповідали про ймовірні сюжетні твісти та заплутування фанатів. Також згадували і перші відгуки критиків (спойлер: нам нема чого переживати). Ну і ще розповідали трохи детальніше про костюми у серіалі. Читати — не перечитати.