😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Війна між Apple та Epic Games продовжується: «Яблуко» пішло в судовий контрнаступ

Схоже, суд не на боці «Епіків», тож Fortnite може так і не повернутися до App Store.

epic-vs-apple

Війна Apple VS Epic Games продовжується з новою силою. Нагадаємо, що останнє засідання пройшло не на користь «Епіків» — суд дозволив «Яблуку» не повертати Fortnite в App Store, хоч і заборонив йому видаляти акаунти розробників зі своїх платформ та будь-якими способами порушувати роботу рушій Unreal Engine.

Не забуваємо, що почалося це все через введення Epic Games у Fortnite нову систему оплати, що дозволяла не платити 30 % Apple. Останній це не сподобалося, і гру придбали з платформи. Через це «Епіки» й подали до суду.

Що ж тепер? Apple робить майже те ж саме — подає до суду. У своєму позові компанія вимагає «Епіків» заплатити на шкоду через порушення правил на майданчику App Store.

Позов Epic — це лише суперечка про гроші. Epic хоче показати себе сучасною корпоративною версією Робіна Ґуда, але насправді це багатомільярдний бізнес, який елементарно не бажає нічого виплачувати за переваги, одержувані від App Store.

З судових документів корпорації з Купертино

Нагадаємо, що у своєму зверненні Epic Games вимагала тільки повернення гри на майданчик, і ні про які гроші не йшлося. Apple пішла іншим шляхом, проте і в її заяві є логіка, що пояснює «щедрість» позову «Епіків».

Про суму, яку хоче «Яблуко», нічого не йдеться. Окрім самої компенсації Apple хоче офіційної заборони сервісу оплати, що ввела Epic Games, аби ситуація не повторилася. Тепер чекаємо на результати судів.